Прочитали, сподобалося!

Жоель Діккер “Правда про справу Гаррі Квеберта”.

Роман молодого швейцарського письменника спіткала світова слава. Він був перекладений 30 мовами світу і виданий у 45 країнах, здобув Гонкурівську премію ліцеїстів та Гран-прі Французької академії.

… Молодий талановитий письменник Маркус, написавши свій перший роман, одного ранку прокинувся знаменитим…

Гроші, слава, інтерв‘ю, вигідний контракт з видавництвом на написання другого роману. А далі… діло застопорилося, не вдавалося написати жодного рядка роману. І тоді, в пошуках натхнення, він вирушає в маленьке містечко Аврору, де живе його друг і наставник, відомий письменник Гаррі.

Виток сюжету, і ми повертаємося на 30 років назад, у далекий 1975, коли в містечку загадковим чином зникла лагідна, сяйлива дівчинка Нола, дочка священнослужителя. Їй було усього 15.

А 2012 року її останки знайшли, де б ви думали? В саду у Гаррі, коли він винайняв садівника, аби посадити гортензії.

Гаррі закривають у в‘язниці, Маркус починає власне розслідування. Але, чим далі, тим більше питань. По-перше, хто така Нола: муза, берегиня Гаррі, чи 15-річна шльондра, яка задурила голови цілому містечку? Як вона загинула і що трапилося з її матір‘ю?

Врешті-решт, слідство знаходить вбивцю, з Гаррі знімають усі обвинувачення, а Маркус пише роман про цю справу, який обіцяє стати справжньою сенсацією!

Аж ось несподіваний пасаж!

Чудово написаний мікс детективу, трагічної історії “забороненого кохання” і справжньої дружби! (Світлана Чучко).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *